client_carhifi24.pl
Car Audio
Zakres prac: Campaigns, Design, Product development

cel do zrealizowania
Nowy design, e-commerce, skuteczne kampanie reklamowe

Car Audio

Carhifi24 to sklep internetowy w którym można znaleźć sprzęt car audio i nie tylko. Klient posiadał sklep który nie spełniał oczekiwań najnowszych standardów UX/UI, technologii oraz warunków treści. Co powodowało niską konwersję na stronie. Dlatego powierzył nam stworzenie nowej szaty graficznej, sklepu internetowego oraz marketingu internetowego.

Działania

Skupiliśmy się na stworzeniu kompleksowego redesignu strony. Pierwszym krokiem było zaprojektowanie szaty graficznej zgodnie z nowymi standardami UI/UX. W tym czasie zespół naszych developerów zajmował się eksportem produktów oraz przygotowaniem backendu pod nowy sklep. W kolejnym etapie zajęliśmy się wdrożeniem frontendu oraz przygotowaniem marketingu internetowego, stworzeniu nowej oprawy graficznej. Nasze prace objęło również wdrożenie witryny, wsparcie w stworzeniu skutecznej strategii oraz opracowanie skutecznej kampanii marketingowej.

Nasz zespół specjalistów od marketingu skupił się na przygotowaniu kampanii reklamowych oraz odpowiednim doborem porównywarek sklepów internetowych. W poprzednich kampaniach klienta konwersja oscylowała między 1-2%. Po naszych zmianach udało nam się osiągnąć konwersje na poziomie 5-10%, co przełożyło się na duży wzrost sprzedaży produktów na sklepie.
Zamknij X

Skontaktuj się z nami!

Chcesz podjąć współpracę? NIE CZEKAJ! Zleć nam brief!

lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Paweł Staszak
CEO Kreatorzy biznesu
kontakt@kreatorzybiznesu.pl
+48 727 924 368